Başhekim Yardımcıları
13 Ocak 2022
Uz.Dr.Zeliha Erciyas GÖKGÖZ

1979'da  Kırıkkale doğdu. Kırıkkale Fen Lisesi Mezunu. Tıp Eğitimini Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinde yaptı. 2004 yılında aile hekimliği uzmanlığını tamamladıktan sonra 2008 Yılında Kırıkkale/Karakeçili İlçesinde Başhekimlik Görevini yürütmüştür. 
Sağlıkta Akreditasyon Standartları Laboratuvar Seti Uygulayıcı Eğitimi,  Dijital Hastane EMRAM, Genişletilmiş Bağışıklama Programı, Soğuk Zincir ve Aşı Takip Sistemi, Kronik Hastalıklar Tanı, Tedavi ve Risk Faktörleri, Hipertansiyon Farkındalığının Arttırılması ve Sağlıklı Beslenme ve Obezitede Tıbbi Beslenme Tedavisi eğitimlerini aldı. 2018 yılından beri Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi Başhekim Yardımcılığı görevini yürütmektedir.
 Uz.Dr.Hasan DEMİRTAŞ

rafet koç.jpg

Uz.Dr.Rafet KOÇ

1970 Ankara doğdu, ilk orta eğitim Ankara'da tamamladıktan sonra Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde İç Hastalıkları İhtisası yaptı. 2000 yılında Kırıkkale Hacı Hidayet Doğruer Devlet Hastanesinde göreve başladı. 2003 de Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesine geçiş yaptı. 2010-2011 yılları arası Başhekim Yardımcılığı görevi yaptı. 2002 yılından beri Hemodiyaliz Hekimliği ve Birim Sorumluluğu görevime devam ediyor. Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi Başhekim Yardımcılığı görevini yürütmektedir.Op.Dr.Metehan APAYDIN

1976'da Kırıkkale'de doğdu. İlkokul, Ortaokul ve Lise eğitimlerini Kırıkkale'de tamamladı. 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra İhtisasını Kırıkkale Üniversitesi Tıp fakültesinde  (Genel Cerrahi Uzmanlığı) tamamladı. Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi Başhekim Yardımcılığı görevini yürütmektedir.